zpět na úvodní stránku

Tarif CLASSIC hosting - 74 Kč (89 Kč s DPH)

Základní informace

74 Kč/měsíc
89 Kč s DPH

Vyhrazený prostor 1000 MB (WEB+MAIL+DATABÁZE)

Neomezený přenos dat

Neomezeně FTP účtů

Neomezeně databází MySQL

Neomezeně e-mailových schránek

Memory limit 128 MB

Statistiky návštěvnosti AWStats a JAWStats

Podpora SEO

Pravidelné zálohování

Nonstop dohled na servery

Vyhrazený prostor

K dispozici je 1000 MB vyhrazeného prostoru, který se dělí mezi data na FTP, e-mailové schránky a databáze.

Přenos dat

Přenos dat je neomezený.

FTP účty

Neomezeně FTP účtů

Lze přistupovat také přes WebFTP

Lze založit neomezeně FTP účtů. Každý FTP účet lze pomocí cesty směrovat do konkrétního adresáře a také mu nastavovat oprávnění READ ONLY. Díky oprávnění READ ONLY lze data pouze číst a stahovat, nikoliv nahrávat či mazat.

Databáze MySQL

Neomezeně databází MySQL 5

Oddělený databázový server

Lze založit neomezeně MySQL databází. Všechny naše databázové servery mají v současné době MySQL 5. Každá databáze má jiný login a lze jí nastavit také jiné heslo, což zaručí bezpečnější chod v případě použití více databází. Databázový server je oddělený od aplikačního a e-mailového a plně optimalizovaný pouze pro chod samotné databáze, což zaručí maximální výkon v porovnání se sdílenými stroji, kde jsou všechny služby najednou.

E-mailové schránky

POP3, IMAP

SMTP

Antispam, antivir

Webmail

E-mailových schránek lze založit neomezeně. U každé e-mailové schránky lze nastavovat přesměrování, automatickou odpověď a další. Samozřejmostí je kvalitní a neustále aktualizovaný antispam a antivir. Poštu lze stahovat přes IMAP/POP3 a také přes WebMail (webové rozhranní pro příjem pošty). Lze aktivovat také další služby jako například doménový koš či SMTP na náhradním portu, pokud poskytovatel defaultně blokuje využivání externích SMTP.

Statistiky návštěvnosti

Statistiky návštěvnosti AWStats

Statistiky návštěvnosti JAWStats

K dispozici jsou dvoje statistiky návštěvnosti - AWStats a JAWStats. Jak název napovídá, jedná se v podstatě o stejné statistiky, ale JAWStats jsou ještě vylepšením samotných AWStats. Statistiky AWStats se řadí mezi jedny z nejpoužívanějších. Díky tomu že načítají ze samotných logů lze říci, že se jedná také o jedny z nejspolehlivějších statistik. K dispozici jsou údaje o unikátních návštěvnících, počtu shlédnutých stránek, počet kliků, přenesená data, složení návštěvníků a mnoho dalšího.

Podpora SEO

Vlastní .htaccess s podporou mod_rewrite

Rychlé a stabilní servery

Plně podporujeme SEO. Je možno nastavovat vlastní chybové hlášky, je povolený mod_rewrite a naše servery jsou maximálně přístupné, aby vyhledávače byly schopny lépe registrovat Vaše webové stránky.

Pravidelné zálohování

Zálohování 2x za den

Fyzicky oddělené zálohy

Vaše data pravidelně zálohujeme na fyzicky oddělené prostory. Zálohy provádíme denní (2x za den), týdenní a měsíční. Zálohy jsou fyzicky odděleny od aplikačních strojů, což minimalizuje riziko ztráty dat v případě odchodu diskového pole RAID.

Nonstop dohled na servery

NONSTOP dohled 24/7

Fyzická přítomnost v serverovně

Chod služeb je nonstop monitorován a vždy je připraven technik přímo fyzicky v serverovně na případný zásah. Díky velmi propracovanému systému monitorování a přítomnosti v serverovně jsme schopni reagovat na případné problémy prakticky okamžitě.

 

Úvod | Tarify | Domény | Služby | Spolupráce | Nápověda | Smluvní podmínky | Kontakty

Provozovatel služby je společnost CyberS s.r.o..
Ceny jsou uvedeny bez DPH 21%, pokud není uvedeno jinak.
slevy - webhosting